LOLShot.io

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

WASD

mouse

space

1 ... 8 = změna zbraně

esc = menu

Ukázat více

LOLShot.io je bezplatná online .io FPS hra pro více hráčů – není třeba ji stahovat. Hrajte s přáteli v této soutěžní střílečce z pohledu první osoby založené na dovednostech nabité vzdušnou akcí. Získejte body za velkolepá komba: vyžeňte ostatní hráče z arény, provádějte zabíjení ve vzduchu a teleportujte se přes portály, abyste přepadli protivníky.

S arzenálem 8 bláznivých zbraní, které můžete ovládat, skákat a létat po zábavných a barevných arénách lovit protivníky v režimu deathmatch až proti 16 hráčům. Jednoduché zabití nestačí k vítězství, proveďte ty nejúžasnější a nejkreativnější, abyste získali bonusové body a dosáhli nejvyššího skóre do konce zápasu.

Hektická hra je umocněna vaší schopností volně skákat raketami, používat teleportaci, balit se vysoko ve vzduchu pomocí plamenometu, ničit déšť shora a provádět nemožné skoky pomocí výkonných skákacích podložek.

Naučte se mapy a kde sebrat zbraně a bonusy, mnohé z nich mají speciální funkce: paprsek Lifegun upíří vašeho protivníka a je to jediný způsob, jak získat zpět zdraví, plamenomet je také přenosná tryska a Magic Milk vám dá 3x bonus za poškození. krátký čas.

Věkový limit: PACO16

Zveřejněno dne Apr 5, 2022

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře LOLShot.io

Přidej komentář ke hře LOLShot.io

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~