Krunker.io

načítám... čekejte prosím

WASD = pohyb

mouse = střelba

shift = poklek

space = skok

q

e = přepnout zbraň

r = přebít

Ukázat více

Krunker.io

Řady io her se rozšiřují o novou multiplayerovou battle royale hru. Ta dnešní ti nesmí rozhodně uniknout, protože se jedná o přepracovanou 3D střílečku s grafikou podobnou minecraft - pixel grafika. Připoj se do hry a bojuj proti lidem z celého světa, hru si užij z první osoby (hra FPS). K dispozici máš dvě zbraně mezi kterými přepínáš. Hra má několik map, které se generují po ukončení kola náhodně. Každá jedna je unikátní a propracovaná. Cíl je jasný zabij co nejvíce nepřátel a ty přežij co nejdéle. Získej nejvíce bodu a staň se vítězem kola. Krunker.io je hra plná zábavy, kterou si užiješ pokud máš rád výzvy a battle royale hry jako třeba slither.io. Bav se.

Modifikace hry Krunker

Krunker io hra pluje na populární vlně dostupných přizpůsobení herních i charakterových prvků příčemž vše je udělano velice jednoduchým, leč možná zprvu nejasným způsobem. náš seznam vám pomůže se zorientovat a hru si případně během pár minut uzpůsobit k obrazu svému.

Krunker mapy

Mapy jsou základem každé hry. To platí i v Krunker io, kde můžete vybírat z nepřeberného množství map náhodně vygenerovaných algoritmem, vytvořených vávojářem, případně i komunitou hráčů. A pokud žádnou mapu dle svého vkusu nenajdete, jednoduše můžete použít jednoduchý online editor a mapu dle svého vkusu vytvořit a publikovat.

Zaměřovače zbraní, herní ikony, texty a obrázky

Modifikace různých ikon a obrázků ve hře je možná přepsáním (vložením url adres k novým obrázkům) těch výchozích prostřednictvím menu hry (tlačítko settings vlevo dole) a sescrollování na požadované inputy.

 • Scope image - neboli obrázek zaměřovače.
 • Hitmaker image - obrázek indikace, že jste někoho zasáhli
 • Red dot image - tečka indikující přesnou polohu mušky při přiblíženém míření
 • Match end message - zpráva vypsaná na konci kola
 • Profile image - obrázek profilu zobrazen při různých událostech ve hře
 • Ammo icon Image - ikona nábojů (!!! ve výchozím nastavení)
 • Kills icon Image - ikona počítadla zabití
 • Deaths icon Image - ikona počítadla úmrtí
 • Streak counter icon Image - ikona počítadla streaků
 • Damage overlay Image - obrázek indikující že jste byl zasažen (musí být aktivní v nastavení)
 • Timer icon Image - ikona odpočtu času
 • Game overlay image - obrázek, který může imitovat například pohled z helmy

Krunker módy

Krunker módy jsou specializované balíčky upravující výchozí vzhled, hratelnost i dostupné herní funkce. Hráči mohou volit z balíčků předpřipravených, tvořit vlastní, i načítat externí prostřednictvím url z internetu. Hráči používající tyto balíčky přitom hrají stále se všemi běžnými hráči čímž vlivem jejich individuální customizace se pro ne hra stává zajímavější i po několikerém hraní.

Krunker Obchod

Některé věci jsou zdarma, jiné placené. Krunker obchod dostupný pro přihlášené hráče umožňuje nákup a odemčení nových herních položek.

Krunker účet

Hra Krunker umožňuje tvorbu účtů, jež jsou potřeba pro zobrazování žebříčků, nákupu skinů, zbraní a dalších položek. Tento účet není pod správou Pacogames a Pacogames nenese žádnou zodpovědnost za bezpečnost těchto registrací.

Vývojář

Krunker io byla vyvinuta vývojářem Sidneym de Vriesem.

Krunker.io unblocked

Pokud je hra Krunker io zablokovaná pro hraní na vašem zařízení, s nejvyšší pravděpodobností jde o blokaci administrátorem sítě (ve škole, v práci) nebo administrátorem zařízení. V rámci hry Krunker můžete zkusit stáhnout desktopovou verzi hry, případně zkusit najít ještě neblokovanou proxy adresu pro Krunker io.

Zveřejněno dne Oct 23, 2018

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Krunker.io

Přidej komentář ke hře Krunker.io

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

  Profile picture

  *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~