Ovládání

WASD = pohyb

mouse = střelba

shift = poklek

space = skok

q

e = přepnout zbraň

r = přebít

Ukázat více

Krunker.io

Řady io her se rozšiřují o novou multiplayerovou battle royale hru. Ta dnešní ti nesmí rozhodně uniknout, protože se jedná o přepracovanou 3D střílečku s grafikou podobnou minecraft - pixel grafika. Připoj se do hry a bojuj proti lidem z celého světa, hru si užij z první osoby (hra FPS). K dispozici máš dvě zbraně mezi kterými přepínáš. Hra má několik map, které se generují po ukončení kola náhodně. Každá jedna je unikátní a propracovaná. Cíl je jasný zabij co nejvíce nepřátel a ty přežij co nejdéle. Získej nejvíce bodu a staň se vítězem kola. Krunker.io je hra plná zábavy, kterou si užiješ pokud máš rád výzvy a battle royale hry jako třeba slither.io. Bav se.

Modifikace hry Krunker

Krunker io hra pluje na populární vlně dostupných přizpůsobení herních i charakterových prvků příčemž vše je udělano velice jednoduchým, leč možná zprvu nejasným způsobem. náš seznam vám pomůže se zorientovat a hru si případně během pár minut uzpůsobit k obrazu svému.

Krunker mapy

Mapy jsou základem každé hry. To platí i v Krunker io, kde můžete vybírat z nepřeberného množství map náhodně vygenerovaných algoritmem, vytvořených vávojářem, případně i komunitou hráčů. A pokud žádnou mapu dle svého vkusu nenajdete, jednoduše můžete použít jednoduchý online editor a mapu dle svého vkusu vytvořit a publikovat.

Zaměřovače zbraní, herní ikony, texty a obrázky

Modifikace různých ikon a obrázků ve hře je možná přepsáním (vložením url adres k novým obrázkům) těch výchozích prostřednictvím menu hry (tlačítko settings vlevo dole) a sescrollování na požadované inputy.

 • Scope image - neboli obrázek zaměřovače.
 • Hitmaker image - obrázek indikace, že jste někoho zasáhli
 • Red dot image - tečka indikující přesnou polohu mušky při přiblíženém míření
 • Match end message - zpráva vypsaná na konci kola
 • Profile image - obrázek profilu zobrazen při různých událostech ve hře
 • Ammo icon Image - ikona nábojů (!!! ve výchozím nastavení)
 • Kills icon Image - ikona počítadla zabití
 • Deaths icon Image - ikona počítadla úmrtí
 • Streak counter icon Image - ikona počítadla streaků
 • Damage overlay Image - obrázek indikující že jste byl zasažen (musí být aktivní v nastavení)
 • Timer icon Image - ikona odpočtu času
 • Game overlay image - obrázek, který může imitovat například pohled z helmy

Krunker módy

Krunker módy jsou specializované balíčky upravující výchozí vzhled, hratelnost i dostupné herní funkce. Hráči mohou volit z balíčků předpřipravených, tvořit vlastní, i načítat externí prostřednictvím url z internetu. Hráči používající tyto balíčky přitom hrají stále se všemi běžnými hráči čímž vlivem jejich individuální customizace se pro ne hra stává zajímavější i po několikerém hraní.

Krunker Obchod

Některé věci jsou zdarma, jiné placené. Krunker obchod dostupný pro přihlášené hráče umožňuje nákup a odemčení nových herních položek.

Krunker účet

Hra Krunker umožňuje tvorbu účtů, jež jsou potřeba pro zobrazování žebříčků, nákupu skinů, zbraní a dalších položek. Tento účet není pod správou Pacogames a Pacogames nenese žádnou zodpovědnost za bezpečnost těchto registrací.

Vývojář

Krunker io byla vyvinuta vývojářem Sidneym de Vriesem.

Krunker.io unblocked

Pokud je hra Krunker io zablokovaná pro hraní na vašem zařízení, s nejvyšší pravděpodobností jde o blokaci administrátorem sítě (ve škole, v práci) nebo administrátorem zařízení. V rámci hry Krunker můžete zkusit stáhnout desktopovou verzi hry, případně zkusit najít ještě neblokovanou proxy adresu pro Krunker io.

Zveřejněno dne Oct 23, 2018

Ukázat více

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Krunker.io

Přidej komentář ke hře Krunker.io

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

  Load comments

  Profile picture

  *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~