Dead Aim: Skibidi Toilets Attack

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

WASD

mouse

r

1

2

...
Ukázat více

Dead Aim: Skibidi Toilets Attack

Připravte se na bizarní, ale akční zážitek ze střelby ve hře Dead Aim: Skibidi Toilets Attack! Jako voják speciálních jednotek se ocitnete v ulicích města přeplněných zlomyslnými skibidi záchody. Vaše poslání? Probojujte se touto šílenou invazí, abyste přežili, a odemkněte arzenál 10 jedinečných zbraní, které vám pomohou ve vaší nepředvídatelné bitvě!

Klíčové vlastnosti hry:

  • Neobvyklí protivníci: Postavte se nečekanému nepříteli - skibidi toaletám! Tito otravní porcelánoví nepřátelé způsobují chaos v ulicích města a je jen na vás, abyste obnovili pořádek.
  • Hromada zbraní: Vyzbrojte se řadou 10 různých zbraní, z nichž každá nabízí jedinečný způsob, jak se vypořádat s invazí na toalety. Od konvenčních střelných zbraní po nekonvenční nástroje, budete mít spoustu možností, jak odrazit hrozbu skibidi.
  • Výzva k přežití: Skibidi záchody nejdou dolů bez boje. Otestujte si své střelecké schopnosti, reflexy a strategii, když se budete snažit přežít ten nejbláznivější útok na toaletu všech dob!

Dead Aim: Skibidi Toilets Attack není typická střílečka; je to veselý a náročný zážitek, který vás zabaví na celé hodiny. Máte, co je potřeba, abyste zbavili město těchto šílených útočníků? Zamkněte a nabijte, vojáku, a pojďme spláchnout ty skibidi záchody!

Věkový limit: PACO12

Zveřejněno dne Sep 14, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Dead Aim: Skibidi Toilets Attack

Přidej komentář ke hře Dead Aim: Skibidi Toilets Attack

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~