MX Offroad Master

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

WASD

space = přední brzda

c = pohled

r = restart Hráč 2:

arrows

shift

o

p

Ukázat více

MX Offroad Master

Připravte se na ultimátní dobrodružství na offroadových kolech v MX Offroad Master! Jako mistři horské jízdy nasednete na svá super OffRoad kola a vydáte se na vzrušující cesty drsným terénem. S výběrem čtyř různých horských kol a dvěma vzrušujícími herními režimy tato hra slibuje adrenalinovou akci pro hráče všech úrovní dovedností.

Vyberte si, zda se vydáte sólo v režimu pro 1 hráče, kde budete čelit výzvám hor sami, nebo se spojte s kamarádem v režimu pro 2 hráče a užijte si vzrušující zábavu pro více hráčů. Nezáleží na vaší volbě, čeká vás velkolepá jízda rozmanitou krajinou plnou překážek, skoků a úchvatných scenérií.

Klíčové vlastnosti hry:

  • Přeplňovaná terénní kola: Vyberte si ze čtyř různých horských kol, z nichž každé má své vlastní jedinečné atributy a výkonnostní schopnosti.
  • Vzrušující herní režimy: Vydejte se do hor buď v režimu pro 1 hráče pro sólo dobrodružství, nebo v režimu pro 2 hráče pro kompetitivní nebo kooperativní hru s kamarádem.
  • Drsný terén: Dobývejte náročné krajiny plné skalnatých cest, strmých kopců a zrádných překážek, které prověří vaše cyklistické dovednosti.
  • Úchvatná grafika: Ponořte se do ohromujících vizuálů, které oživují hornatou krajinu a vaše offroadová cesta bude ještě pohlcující.

Jste připraveni stát se mistrem MX Offroad? Nasaďte si helmu a připravte se na hory jako nikdy předtím. Ať už jste ostřílený jezdec nebo začátečník, tato hra nabízí vzrušení a výzvy, díky kterým se budete vracet pro další. Nastartujte motory a vydejte se na prašné cesty ještě dnes!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Sep 11, 2023

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře MX Offroad Master

YouTubeSubscribe PacoGames on Youtube

Přidej komentář ke hře MX Offroad Master

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~