Highway Traffic

načítám... čekejte prosím

PacoGames logo

arrows

c = změna kamery

Ukázat více

Highway Traffic

Připravte se na vzrušující dopravní zážitek v Highway Traffic! Vyberte si z rozmanité nabídky modelů aut, od klasických sedanů až po moderní sportovní vozy, a ponořte se do vzrušení ze silnice. Díky několika herním režimům, realistickým možnostem počasí a plynulému ovládání auta vás tato hra zabaví na celé hodiny!

Highway Traffic nabízí řadu herních režimů, které vyhovují vašim preferencím. Otestujte si své dovednosti v režimu pro jednoho hráče, kde si můžete vybrat ze čtyř různých výzev. Zapojte se do intenzivního režimu Time Trial, procházejte chaotickou dopravní špičkou, vyhýbejte se překážkám v náročném režimu přežití nebo otestujte svou přesnost ve výzvě Cik-cak. S každým režimem, který nabízí jedinečný a vzrušující herní zážitek, na dálnici vždy najdete nové vzrušení!

Zažijte realismus různých povětrnostních podmínek v silničním provozu. Vyberte si ze tří možností počasí, včetně slunečného, deštivého a mlhavého. Přizpůsobte své řidičské schopnosti měnícímu se počasí a překonejte výzvy, které to představuje. Buďte opatrní na mokrých silnicích, procházejte se hustou mlhou a užívejte si nádhernou scenérii pod jasným sluncem. Každé počasí dodá vaší cestě vrstvu vzrušení!

Díky plynulému ovládání vozu poskytuje Highway Traffic plynulý a pohlcující zážitek z jízdy. Pociťte sílu motoru při zrychlování, zkušeném manévrování provozem a provádějte přesné zatáčky. Intuitivní ovládání usnadňuje příležitostným hráčům i zkušeným řidičům užít si hru. Usedněte za volant, připoutejte se a předveďte své řidičské umění na dálnici!

Klíčové vlastnosti:

  • Vyberte si z pestré škály modelů aut, od klasických sedanů až po moderní sportovní vozy
  • Užijte si čtyři napínavé herní režimy pro jednoho hráče
  • Zažijte různé povětrnostní podmínky: slunečno, déšť a mlha
  • Zvládněte plynulé a intuitivní ovládání vozu

Zveřejněno dne Oct 25, 2018

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Highway Traffic

Přidej komentář ke hře Highway Traffic

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~