Kontroller

tiyafil

Geliştirici | 1 oyun

Geri bildirim Favori Pay

551

138

80%

Build with Cubes

Küplerle İnşa Etmek, inşa etmek ve inşa etmek için ücretsiz bir oyundur. Burada bloklar, küpler ve hatta hareketli nesneler kullanarak yapılar oluşturabilirsiniz. Materyal bulmak için tüm dünyayı keşfetmenize gerek yok, madencilik yapmak veya blok yapmak zorunda değilsiniz - sadece hayal gücünüzü açın ve neredeyse sınırsız sayıda kullanıma hazır nesne içeren orijinal bir şey oluşturun. Benim değil - sadece inşa et! Kale veya labirent, gökyüzü adası inşa et, ev inşa et hatta şehri inşa et, piksel sanatını yarat Bendy, FNAF veya Undertale kahramanlarının 3D avatarları Ne istersen! İşte yaratıcılığınızı ve çılgınca hayal gücünüzü göstermek için kullanabileceğiniz minecraft tarzı bloklar, renkli küpler ve doğal dokular içeren bloklar. Zaman kazanmak ve simetrik binaları daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yaratmanın yolunu açmak için, "Küplerle İnşa Et" in bir Simetri Modu vardır. Bir küp yerleştirdiğinizde, seçtiğiniz yola bağlı olarak 2 veya 4 kez yansıtılabilir. Üstelik simetri pivotunu, bloklarla simetrik yapılar inşa etmek için değiştirebilirsiniz.
Etrafında gezinmek ve yapınızı farklı açılardan kontrol etmek için Uçma Modunu kullanın. Bir blok yerleştirmek için herhangi bir kısıtlama yoktur - mevcut herhangi bir noktadan küpler ekleyebilirsiniz, yakına gelip gelmemeniz veya 100 km uzağa uçmanız farketmez. Projenizi yerel alana kaydedebilir ve daha sonra düzenlemek için açabilirsiniz. Ayrıca çalışmanızı oyunun koleksiyonuna / galerisine yayınlayabilir, değiştirmek ve yaratıcılık eklemek için başka projeler açabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada Minecraft içine almak için .NBT dosyası alabilirsiniz. Çalışmanızı yayınladığınızda, uygulama, yapınızın katmanlı şemalarını içeren bir sayfa oluşturur. Yapınızı sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın! «Küplerle İnşa» ne zaman faydalı olacak? Minecraft / Minetest yapılarınız için bazı yeni fikirler arıyorsanız, sadece galeriyi açın ve bir tanesini çalın;) Veya uygulamanın web sitesinde bir koleksiyon açın, minecraft tarzı binaların şemasını alın ve katman katman oluşturun.

Özellikler:

▪ 100+ popüler minecraft blokları, renkli bloklar, doğal dokulu küpler, pencereler, kapılar, mobilyalar, çiçekler, hareketli Teddy Bear ve araba, asansör / asansör ve bazı fiziksel deneyler yapmak için küre gibi küpleri kullanmaya hazır
▪ Binalarınızı yerel alana kaydedin ve daha sonra düzenleyin.
▪ Çalışmanızı yayınlayın ve diğer uygulamalarda katman katman oluşturabildiğiniz düzende sayfa elde edin; proje istatistiklerini görün, kaç küp ve ne tür kullanıldı, Minecraft'a aktarmak için .NBT dosyası edinin.
▪ Yayınlanmış yapıları düzenlemek, fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı eklemek
▪ bloklarla inşa etmek için 8 önceden oluşturulmuş harita kullanmak; Üssünüz için 8 farklı konum
▪ Daha hızlı ve daha doğru inşa etmek için Simetri ve Uçuş Modları kullanın
▪ Karmaşık simetrik binalar oluşturmak için merkez pivotu değiştirin
▪ Herhangi bir noktadan inşa et, yeni bir küp eklerken menzil / mesafe sınırlaması yok

Yaş sınırı: PACO3

Yayınlandı May 17, 2019

Daha fazla göster

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Build with Cubes için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Build with Cubes

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~