Lust for Bust

načítám... čekejte prosím

Lust for Bust

Otestujte si své reflexy a pozorovací schopnosti v Lust for Bust! Tato legendární flashová hra představuje hravou výzvu, když se pokoušíte zachytit záblesky ženského poprsí, aniž byste byli přistiženi. Dokážete udržet pozornost a vyhnout se odhalení? Nechť začne zábava!

Lust for Bust otestuje vaše stealth dovednosti při procházení různých scénářů, kde jsou vystavena ženská poprsí. Vaším cílem je nenápadné pohledy, aniž byste přitahovali nežádoucí pozornost. Dávejte pozor, abyste nebyli chyceni bdělými osobami poblíž!

Tato hra vyžaduje rychlé reflexy a bystrý zrak. Musíte dokonale načasovat své pohledy a využít příhodné okamžiky, kdy se nikdo nedívá. Buďte opatrní a buďte ve vysoké pohotovosti, protože obtížnost se s každou úrovní zvyšuje.

Je důležité poznamenat, že Lust for Bust je veselá a komediální hra. Jeho cílem je poskytnout zábavu prostřednictvím svých hravých a přehnaných scénářů. Důraz je kladen na testování vašich pozorovacích schopností bezstarostným a nevykořisťujícím způsobem.

Klíčové vlastnosti hry Lust for Bust zahrnují:

  • Náročná hra založená na pozorování, která testuje vaše reflexy a načasování.
  • Odlehčený a komediální přístup, jehož cílem je poskytnout zábavu.

Podaří se vám propašovat pohledy, aniž byste byli přistiženi? Vyzvěte se a zjistěte, zda máte na to, abyste zvládli umění diskrétního pozorování! Bavte se!

Věkový limit: PACO12

Zveřejněno dne Jul 25, 2012

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Lust for Bust

Přidej komentář ke hře Lust for Bust

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~