Shopping Cart Hero

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

= run

= get in

= jump

Daha fazla göster

Shopping Cart Hero

Eşi benzeri olmayan heyecan verici bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Shopping Cart Hero, sizi yerçekimine meydan okumaya ve nihai kahraman olarak cesaretinizi kanıtlamaya davet ediyor. Kendinizi bir alışveriş sepetine atın, rampalardan aşağı atın ve en yüksek mesafelere ulaşmak ve kalabalığın hayranlığını kazanmak için destansı gösteriler yapın.

Bu bağımlılık yaratan ve canlandırıcı flash oyunda, başarılı olmak için kusursuz zamanlamaya, becerikli manevralara ve biraz cesarete ihtiyacınız olacak. Havada uçarken, stil puanları kazanmak ve puanınızı artırmak için taklalar, dönüşler ve diğer yerçekimine meydan okuyan numaralar yapın. Sınırlarınızı daha da zorlamak için alışveriş sepetinizi hız artırıcılar, aerodinamik geliştirmeler ve diğer harika özelliklerle yükseltmek için kazandığınız ödülleri kullanın.

Ancak dikkatli olun, kahramanlığa giden yolculuk, zorlukları da beraberinde getirir. Tehlikeli arazilerde gezinin, engellerden kaçın ve mesafenizi en üst düzeye çıkarmak ve efsanevi statüye ulaşmak için mükemmel inişleri hedefleyin. Alışveriş sepeti şampiyonu olacak mısın?

Shopping Cart Hero'nun temel özellikleri şunları içerir:

  • Heyecan Verici Araba Lansmanları: Hassas zamanlamayla kendinizi rampalardan aşağı atın ve ağzınızı açık bırakacak hava hareketlerini serbest bırakın.
  • Heyecan Verici Yükseltmeler: Hızı, dengeyi ve aerodinamiği iyileştirmek için güçlü geliştirmelerle ödüller kazanın ve alışveriş sepetinizi yükseltin.
  • Bağımlılık Yapıcı Oynanış: Kendi mesafe rekorlarınızı kırmaya ve en yüksek puanları almaya çalışmanın bağımlılık yapan telaşını yaşayın.
  • Şık Numaralar: Stil puanları kazanmak ve becerilerinizi sergilemek için döndürmeler, döndürmeler ve diğer etkileyici numaralar yapın.
  • Zorlu Engeller: Zorlu arazilerde gezinin, engellerden kaçının ve mesafenizi en üst düzeye çıkarmak için yumuşak inişleri hedefleyin.

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Apr 4, 2012

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Shopping Cart Hero için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Shopping Cart Hero

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~