Game of Thrones

18 711 spuštění Tagy: MMO Bojové Myš + klávesnice Filmové

Game of Thrones: Winter is coming je senzační adaptace, jednoho z nejúspěšnějších příběhů všech dob. Hra na motivy HBO seriálu Game of Thrones je zde. Povedeš vojnu a dostaneš se až do Králova Přístaviště? Na to najdeš odpověď pouze v báječné strategické hře Game of Thrones: Winter is coming.

Hra se začíná po smrti Eddarda Starka. Ty do ní vstupuješ jako Lord, který chce přivést klid zpátky do Západozemí. Boj o železný trůn Sedmi království započal. Vydej se najít své spojence, v boji o nadvládu. Všechny známe postavy se můžou stát tvými bojovníky, rádci ale i zrádci. Každá postava má své vlastní úmysly a musíš zvolit pečlivou strategii, abys je přesvědčil. Budeš bojovat po boku Jona Sněha a nebo Daenerys Targaryen? Pokud se špatně rozhodneš staneš se jejich nepřítelem.

Hra Game of Thrones: Winter is coming je propracovaná strategická RPG hra. Můžeš hrát mód Hráč vs Hráč v reálném čase dobývat území ostatních hráčů a nebo můžeš hrát sám proti NPC postavám. Vytvářej alianci a dobývej svět. Navrať pořádek do Západozemí. Získej si obdiv a uznání u významných postav ve hře. Časem zjistíš, že jediná cesta vpřed je pouze brutální silou. Bav se.

Zveřejněno dne Nov 26, 2019

Ukázat více

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Game of Thrones

Přidej komentář ke hře Game of Thrones

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit se Přihlásit se

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Load comments

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~