Backorder Storehouse

2020'nin 4. çeyreği ve Amazon, bu Noel için benzeri görülmemiş bir tatil seansı beklentisiyle harika sonuçlar bildirdi. Büyük olasılıkla gerçekleşecek olan bu tür bir beklenti, dağıtım merkezlerinin etkili keşif çalışanları tarafından hazırlanmasını gerektirir. Backorder Storehouse oyununda aslında bu hale gelebilirsiniz.

Oyun hikayesi

Kara Cuma olarak bilinen Amerika Birleşik Devletleri'nde Şükran Günü'nü takip eden Cuma. Bu günde bu kadar benzersiz olan ne? Gün, Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edildi. Ve evet, bu aynı zamanda büyük indirimler ve internet mağazalarına giden inanılmaz miktarda siparişlerin olduğu gün. Ve tam da böyle birinin keşif gezisinde bu oyunda Backorder Storehouse'da çalışıyorsunuz. Amacınız, gönderileri siparişlere göre göndermektir.

Backorder Storehouse nasıl oynanır?

Ekranın üst kısmında kutu "emirler" var. Bunun altında, doğru sırayla gönderilmesi gereken siparişlerin bir listesi var.

 1. Siparişlerde gerekli olduğu gibi aynı kimliğe sahip bir paket bulun.
 2. Paket üzerinde fark edilen hedef havalimanı şehrine bağlı olarak, doğru ülke için paketi konveyör bandına yerleştirin

Oyunu oynayabileceğiniz platformlar

 • Masaüstü web
 • Mobil web
 • VR web (el kumandaları gereklidir)

Oyun hakkında

Backorder Storehouse oyunu 2019 yılında js13kGames jam sırasında Julien Kermarec tarafından geliştirilmiştir. Oyunun dosya boyutu yalnızca 318 kb dir ve A-Frame XR web çerçevesi ile yapılmıştır.

Yaş sınırı: PACO3

Yayınlandı Nov 3, 2020

Daha fazla göster

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Backorder Storehouse için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Backorder Storehouse

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

  Load comments

  Profile picture

  *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~