Steve vs Alex Rocketman

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

Steve vs Alex Rocketman

Çevrimiçi oynayabileceğiniz 2 kişilik heyecan verici ve zorlu bir macera oyunu mu arıyorsunuz? Steve ve Alex Rocketman'dan başkasına bakmayın! Bu heyecan verici oyunda, skyblock dünyasında mahsur kalan iki astronot Steve ve Alex'in rolünü üstleneceksiniz, onlar hayatta kalmaya ve güvenli portala ulaşmaya çalışıyorlar.

Ancak dikkatli olun, tehlikeli TNT kayaları ve güvenli bölgenin dışına çıkarsanız sizi öldürebilecek dönen keskin TNT'ler şeklinde tehlike her köşede pusuda bekliyor. Çok geç olmadan portala ulaşmak için arkadaşınızla birlikte üç altın külçesi toplayarak hain arazide gezinirken becerileriniz ve hızlı refleksleriniz test edilecek.

Sürükleyici oynanışı ve zorlu engelleriyle Steve vs Alex Rocketman, adrenalin pompalayan bir macera arayanlar için mükemmel bir oyun. Ve kullanımı kolay arayüzü ile herhangi bir karışıklık olmadan doğrudan aksiyona atlayabileceksiniz.

Peki ne bekliyorsun? Steve ve Alex'e hayatta kalma ve bugün Steve Alex Rocketman'a karşı portala ulaşma arayışlarında katılın!

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Apr 23, 2023

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Steve vs Alex Rocketman için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Steve vs Alex Rocketman

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~