Potty Racers 2

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

Potty Racers 2

Potty Racers 2'de kendinizi gökyüzüne fırlatırken ve fizik yasalarına meydan okurken asırlık insan rüyasını gerçekleştirin. Tuvalet uçağınızı yükseltin ve bu heyecan verici hava macerasında destansı mesafeleri aşmayı hedefleyin. Meydan okumayı yenebilir ve nihai uçan cesaret olabilir misiniz?

İnsanlığın şafağından beri insanlar kuşlar gibi uçmayı, yerçekiminin kısıtlamalarından kurtulmayı ve göklerde süzülmeyi arzuladılar. Tarih boyunca kanat yapıştırmaktan havayı ısıtmaya veya çılgınca el sallamaya kadar sayısız girişimde bulunuldu. Ancak gerçek zafer, motorla çalışan havadan daha ağır bir makinenin icadıyla geldi.

Şimdi, Potty Racers 2'de uçma ve cesaretinizi kanıtlama fırsatınız var. Bu oyunda göreviniz gökyüzünü aşmak ve inanılmaz mesafelere ulaşmaktır. Mütevazı bir tuvalet uçağıyla başlayarak, yalnızca ilk görevinizde 2000 metrenin üzerinde uçmayı hedefleyeceksiniz. Gökyüzü, köpekbalığı yemi olma tehdidi de dahil olmak üzere, zorluklar ve tehlikelerle dolu olduğundan, kolay olmayacak.

Ama korkma! Güvenilir tuvalet uçağınız, performansını artırmak için çeşitli havacılık bileşenleriyle yükseltilebilir. Değişiklikleriniz sizi zafere taşımak için yeterli olacak mı? Gökyüzüne çıkın, yörüngenizi ayarlayın ve daha da uzun mesafeleri fethetmeye çalışırken rüzgarın sizi taşımasına izin verin.

Temel Oyun Özellikleri:

  • Kendinizi bir tuvalet uçağında gökyüzüne fırlatırken uçmanın heyecanını yaşayın
  • Uçağınızı çeşitli havacılık bileşenleri ile yükseltin ve özelleştirin
  • Cesur görevleri üstlenin ve destansı mesafe kilometre taşlarını aşmayı hedefleyin
  • Engellerden ve tehlikelerden kaçınarak zorlu gökyüzünde gezinin
  • Sizi saatlerce bağlı tutacak bağımlılık yaratan ve eğlenceli bir maceraya atılın

Not: Potty Racers 2, eğlence amaçlı tasarlanmış kurgusal bir flash oyundur. Tuvalet veya havacılığı içeren herhangi bir gerçek yaşam faaliyetini desteklemez veya desteklemez. Oyunlardan sorumlu bir şekilde keyif almayı ve uçmanın sanal özgürlüğünü kucaklamayı her zaman unutmayın.

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Feb 18, 2012

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Potty Racers 2 için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Potty Racers 2

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~