Pheus and Mor

Yükleniyor... Lütfen bekleyin

WASD = Pheus

arrows = Mor

Daha fazla göster

Pheus and Mor

Pheus ve Mor'da, bir dizi şaşırtıcı olayın ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için büyüleyici bir maceraya atılan en iyi iki arkadaşın yerine geçeceksiniz. Zorlu bulmacalar ve gizli sırlarla dolu güzel tasarlanmış bir dünyada Pheus ve Mor'a rehberlik edin. Eşsiz yeteneklerini kullanın ve engelleri aşmak, çevreyi manipüle etmek ve oyunda ilerlemek için bir ekip olarak birlikte çalışın.

Karmaşık bulmacaları çözerken, hikayeyi çözerken ve gerçekte ne olduğunu keşfederken Pheus ve Mor arasındaki bağı deneyimleyin. Her biri kendi bulmaca ve mücadele setine sahip farklı konumları keşfedin ve sizi aradığınız yanıtlara yaklaştıracak ipuçlarını ortaya çıkarın.

Pheus ve Mor'un temel özellikleri şunları içerir:

  • Büyüleyici Hikaye: Yolculuklarında Pheus ve Mor'u takip ederken kendinizi iç açıcı bir dostluk ve macera hikayesine kaptırın.
  • İşbirlikçi Oynanış: Her iki karakterin benzersiz yeteneklerini kullanın ve bulmacaları çözmek ve engelleri aşmak için birlikte çalışın.
  • Karmaşık Bulmacalar: Mantığınızı ve yaratıcılığınızı test edecek, zekice tasarlanmış çeşitli bulmacalarla problem çözme becerilerinize meydan okuyun.
  • Güzel Sanat ve Ses Tasarımı: Büyüleyici sanat eserleri ve keyifli bir film müziği ile kendinizi görsel olarak büyüleyici bir dünyaya bırakın.
  • Gizli Sırlar: Gizli koleksiyon parçalarını ortaya çıkarın ve hikayenin ek katmanlarını ortaya çıkarmak için her köşe bucağı keşfedin.

Yaş sınırı: PACO7

Yayınlandı Jan 27, 2012

10 arkadaşını davet et ve reklamsız oyna.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Pheus and Mor için video talimatlarını izle

Oyun için yorum yaz Pheus and Mor

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Profile picture

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Profile picture

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~