Stack Colors by Voodoo

načítám... čekejte prosím

Stack Colors by Voodoo

Stack Colors je jednoduchá a návyková webová verze stejnojmenné původní hry od Voodoo, kterou můžete znát z mobilních zařízení. Cílem hry je naskládat bloky různých barev a vytvořit tak vysokou věž. Hra je zasazena do 3D prostředí s 2,5D pohledem a bloky přicházejí převážně ve tvaru bloků.

Hráč ovládá postavu, která se pohybuje do stran podél dráhy a sbírá bloky stejné barvy. Když se dotkne bloku, blok se automaticky naskládá na věž. Principem získání co nejvyššího skóre je vytvořit co nejvyšší věž z bloků a na konci dráhy poskytnout co nejvyšší impulsní sílu pro zásah do věže z bloků, aby spadly co nejdále. Čím dále budou padat, tím vyšší násobitel skóre bude použit.

Hra je rozdělena do úrovní a obtížnost se zvyšuje s postupem hráče. Úrovně jsou plné překážek, kterým se hráč musí při sbírání a skládání bloků vyhýbat. Mezi překážky patří pohybující se bloky, bloky s hroty a bloky, které při dopadu explodují.

Hra se vyznačuje jednoduchým a intuitivním ovládáním, kdy hráč pomocí myši nebo dotykové obrazovky pohybuje míčem ze strany na stranu.

Celkově je Stack Colors zábavná a náročná hra, která dokáže hráče zapojit na celé hodiny. Jeho jednoduchá hratelnost, barevná grafika a návyková mechanika z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří hledají rychlou a zábavnou online hru. Bavte se hraním hry přímo v prohlížeči na PacoGames!

Věkový limit: PACO7

Zveřejněno dne Feb 21, 2023

13 327 spuštění Tagy: Akční Arkády HTML5 Myš

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Do you like the game? Let the world know about it and get a reward

What kind of person are you? More info at cooperation page.

Sleduj video návod ke hře Stack Colors by Voodoo

Přidej komentář ke hře Stack Colors by Voodoo

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Profile picture

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Profile picture

    *tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~