Color Bump 3D
Color Bump 3D

Spusťte hru okamžitě ve svém prohlížeči a začněte hrát během několika sekund.

icon

načítám... čekejte prosím

Color Bump 3D

Ovládněte umění přesnosti v Color Bump 3D, rychlé arkádové hře, kde vaše reflexy rozhodují o přežití ve stovkách barevných úrovní.

Ovládání

mouse = pohyb koulí

O hře Color Bump 3D

Color Bump 3D je minimalistická, ale návyková arkádová hra, která prověří vaše reflexy a prostorové vnímání. Cíl je prostý: doveďte svou kouli do cílové čáry při navigaci v moři geometrických překážek. Má to však háček – bezpečně se můžete dotknout pouze objektů, které mají stejnou barvu jako vaše koule. Náraz do jakékoli jiné barvy znamená okamžitý konec hry.

Jak postupujete, úrovně jsou stále složitější. Objekty nejsou jen statické; točí se, posouvají a padají vám do cesty, což vyžaduje bleskové reakce. Fyzikální model hratelnosti dodává hře hloubku, protože můžete využívat stejně barevné bloky k odtlačení ostatních z cesty. Díky živé 3D grafice a plynulému pohybu nabízí Color Bump 3D relaxační, a přesto náročný zážitek pro hráče všech věkových kategorií.

Detaily hry

  • Žánr: Akční
  • Platforma: Webový prohlížeč
  • Zveřejněno dne : 2. 2. 2019
  • Spuštění: 51 216 spuštění
  • Mobilní hra: Ne

Hlavní prvky hry

  • Více než 100 úrovní náročné arkádové akce
  • Plynulé ovládání a pohyb založený na fyzice
  • Živá 3D grafika s minimalistickým designem
  • Návyková hratelnost, kterou je snadné se naučit, ale těžké ovládnout
  • Dynamické překážky, díky kterým je každá úroveň jiná

Časté otázky

Mohu hrát Color Bump 3D zdarma?

Ano, Color Bump 3D je zcela zdarma ve vašem prohlížeči na PacoGames.

Kolik úrovní má Color Bump 3D?

Hra obsahuje stovky unikátních úrovní, z nichž každá má zvyšující se obtížnost a nové vzorce překážek.

Co je hlavním cílem hry?

Cílem je dosáhnout cílové čáry dotýkáním se pouze objektů, které odpovídají barvě vaší koule.

Je Color Bump 3D k dispozici na mobilu?

Ano, Color Bump 3D můžete hrát na počítači i mobilních zařízeních přímo v prohlížeči.

Je Color Bump 3D přístupný všude?

Hra je dostupná přes standardní webové prohlížeče, což usnadňuje hraní z různých míst, kde jsou webové hry povoleny.