Tato hra již není dostupná

Vyber si jinou hru z našeho širokého výběru zajímavých herních titulů

OK

23 spuštění Tagy: MMO Byznys Myš Train Progress

Vlaky a železnice - tímhle koníčkem tráví čas opravdu neskutečné množství fandů tohoto fenoménu na celém světě, kteří se baví věcmi týkající se lokomotiv či železnic.
Netoužil jsi někdy, aby sis mohl tento koníček vychutnat z pohodlí domova v elektronické podobě?
Teď se ti tento sen může konečně splnit.
V prohlížečové hře Rail Nation máš jedinečnou možnost založit si vlastní železniční společnost a trávit tak čas tím, co tě opravdu bude bavit.
Hra kopíruje reálný běh událostí vývoje vlaků a lokomotiv. Již v hodinách dějepisů nám říkali, že vůbec první vlaky byly ty parní, a nejinak je tomu i zde.
I když se píše rok 2015, hra simuluje technologický pokrok, takže tvoje železniční společnost začíná s primitivními parními vlaky a inovace musíš nejprve vyzkoumat.
Shrňme si tedy kousek historie. S rozvojem železnice se od počátku 19. století parní lokomotivy postupně prosazovaly v dopravě nákladu i osob a na světě se jich vyrobilo více než 250 tisíc.
Protože se v nich muselo topit uhlím, byl jejich provoz velmi prašný i náročný na lidskou práci a přípravu před každým vyjetím.
Od druhé poloviny 20. století byly postupně nahrazovány dieselovými nebo elektrickými a dnes se u nás používají výhradně pro zábavné vyhlídkové jízdy.
Jak parní, naftové, tak i ty elektrické lokomotivy jsou v této hře k dispozici, takže na své si přijde opravdu i ten nejnáročnější milovník vlaků.
Jednou z klíčových herních mechanik je obchod v reálném čase, kdy na základě dodávek všech hráčů na serveru je ovlivněna cena jednotlivého zboží.
Vstup do asociace společně s dalšími hráči a bojuj tak o věhlas proti ostatním konkurentům.
Užij si tuto skvělou hru.
Bav se.

Pozvi 10 přátel a hraj bez reklam.

Sleduj video návod

Přidej komentář

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a

Přihlásit sePřihlásit se

*tučně*  _kurzívou_  ~ přeškrtnout ~

Pořadí komentářů:

    Ukázat další